Arama :
ÜCRETSİZ ÜYE OL


KATEGORİLER
YENİ ÜRÜNLERİ
---------------------------------------------
---------------------------------------------
---------------------------------------------
---------------------------------------------
---------------------------------------------

1- Ziyaretçi, Türk Serbest Ticaret Bölgesi www.turkfreezone.com - www.serbestbolge.com web sitesine girmek ve üye olmakla kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

2- SerbestBölge'de, ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretli hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri ücretsiz hale getirme hakkı SerbestBölge'de saklıdır.Hizmetlerin bazılarını ve tamamını geçici ve devamlı olarak kaldırma hakkı saklıdır.

3- SerbestBölge bir B2B ticaret sitesidir. Firmalar kayıt olduklarında firma ve ürünlerini tanıtmak, SerbestBölge üzerinde ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar. Bu site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılarda tarafların sorumluluklarını yerine getimemelerinde SerbestBölge sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır

4- SerbestBölge'e üye olurken ve kayıt olurken firmaların verdiği bilgiler tüm SerbestBölge kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır ve bu bilgilerin sorumluluğu firmaya aittir. Başka firma, marka ,kullanıcı ve SerbestBölge'yi zarar veren, küçük düşüren bilgiler yayından kaldırılır. Hangi bilgilerin yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı SerbestBölge'nin tasarrufundadır.

5- Firmalar üyelik formunu doldururken firmaları , ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel ve gerçek bilgiler verecekleri kabul etmiş sayılırlar. Eksik ve yanlış bilgi verilmesi durumunda firma bilgilerinin tamamını veya bir kısmını yayından kaldırmak SerbestBölge'nin tasarrufundadır. SPAM niteliği taşıyacak şekilde aynı özellikteki ürün ve hizmet çeşitli sektörler altında yayınlamaya çalışanların ürün ve talepleri silinir. Devamında üyelikleri iptal edilir.

6- SerbestBölge'e kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin )firma adı, adres, tel-fax, firma , ürün ve hizmet vb. ticari bilgilerin) herkese açık olarak yayınlanmasını kabul etmiştir. Vermiş olduğu e-mail adresinden tüm kullanıcı ve ziyaretcilerin kendisiyle ticari bağlatı kurmasını (ürün-talep) kabul eder. Zaten firmalar SerbestBölge'ye ziyaretçi ve kullanıcıların kendileriyle ticari bağlantı kurmaları için üye olur ve firma bilgilerini verir, ürün ve hizmetlerini sergilerler.

7- Firma, SerbestBölge'de üyelik formu doldururken verdiği firma ve ürün bilgilerinin;
- Yalan ve yanlış olmamasına
- Çalıntı kopya olamamasına
- Başka firma, ürün, marka ve kullanıcıyı küçük düşürücü içerikte olammasına
- Haksız rekabete neden olammasına
- Pornografik içerikte olmamasına
- Yayınladığı ürün yasaklı ürün olmamasına (Narkotik, Alkol vb.)
- Başkalarına ve SerbestBölge'ye zarar verecek yazılım ve virüs içermemesine
- SerbestBölge üyelerine SPAM yapma özelliği içermemesi,
koşullarını kabul etmiş sayılır.

8 - Girilen ürün ve firma bilgilerinin ticari ve hukuki sorumluluğu bilgileri veren firmalara aittir.

9 - SerbestBölge, firmalarca üye kayıdı yapılırken verilen bilgileri hertürlü ortamda (manyetik, kağıt baskı, CD vb) çoğaltma ve yayınlama hakkına gizlilik ilkeleri çerçevesinde sahiptir.

10- Ziyaretçi ve üyeler, SerbestBölge'de kullanıcılara açık bilgilerden faydalanmak, site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir üye ve kullanıcının herhagi bir yazılım kullanarak SerbestBölge web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalama, çoğaltma, satmaya hakkı yoktur. Hiçbir kullanıcı ve üye herhangi bir program kullanarak SerbestBölge'de bulunan verileri bozmaya çalışmak, bozmak, başka firmaların bilgilerini değiştirmek, firmalar arası yazışmaları izleme hakkına sahip değildir. Aksine hareket suç teşkil eder.

11- Kullanım koşullarına uymayanlar önce site yöneticisi tarfında uyarılır, devam etmesi durumunda SerbestBölge'deki kayıtları silinir ve hukuki yollara başvurulur.

12- Telmar- SerbestBolge.Com - TurkFreeZone.Com, her zaman, üyelik koşullarını, ücretlerini ve kullanım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Telmar A.Ş.
SerbestBölge.Com - TurkFreeZone.Com