Arama :
ÜCRETSİZ ÜYE OL


KATEGORİLER
YENİ ÜRÜNLERİ
---------------------------------------------
---------------------------------------------
---------------------------------------------
---------------------------------------------
---------------------------------------------

Telmar Iletişim Sistemleri Ltd. (www.SerbestBolge.com) (bundan böyle "SerbestBolge" olarak anılacaktır), ziyaretçilerinin ve kayıtlı üyelerinin gizliliğine saygı göstermeyi taahhüt etmektedir.

Bu gizlilik bildirgesi, sitemize bağlandığınızda veya üye kaydı yaptırdığınızda kişisel bilgilerinizin tarafımızdan nasıl kullanılacağını belirtir. Bu gizlilik presiplerine uymayan bir uygulama gördüğünüzde lütfen aşağıdaki adrese bildiriniz.

Telmar Iletişim Hizmetleri A.Ş.
TELMAR NETWORK

Adres: Topkapı Ticaret Merkezi 2 (TTM 2) No:163 Cevizlibağ
Topkapı - Istanbul
Tel : +90 212 222 72 00 - 0212 222 72 01 Fax: +90-0212-222 72 03
E-Mail:bilgi@serbestbolge.com

- SerbestBölge bir B2B ticaret sitesidir. SerbestBölge'e üye olurken firmaların doldurduğu firma ve ürün bilgileri, tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanması kabul edilmiş bilgilerdir. SerbestBölge bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Firmaların kendilerinin verdiği ve doldurduğu bilgilerdir.

- Firmaların verdiği bilgilerden hangisinin açıkca yayınlanacağı ve hangi bilgilerin yayınlanmayacağı kararını SerbestBölge verir. Türk ticaret kanunlarına uymayan ve başka marka ve firmaları küçük düşürücü firma ve ürün açıklamaları yayınlanamaz.

- Ziyaretçilerin üyelik formu doldorurken istenen ve üye firmaların kendileri tarafından verilen bilgilerin haricinde hiçbir bilgisi ve kaydı SerbestBölge 'de tutulmamaktadır.

- Kullanıcı adı ve şifre ile girilen üye hesapları ve bilgileri sadece kullanıcıya aittir ve sadece kullanıcı adi ve şifre ile ulaşılabilir. Firma yetkilisi olmayan hiçkimseye kullanıcı adi ve şifre bilgileri verilmez.

- Üyeler kendilerine ait bilgileri herzaman güncelleyebilirler veya silinmesini form doludurarak isteyebilirler.

- Üyeler yayınladıkları ürün, hizmet ve talep bilgilerini herzaman değiştirebilir, yayından kaldırabilirler.

- SerbestBölge'e kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin )firma adı, adres, tel-fax, firma , ürün ve hizmet vb. ticari bilgilerin) herkese açık olarak yayınlanmasını kabul etmiştir. Vermiş olduğu e-mail adresinden tüm kullanıcı ve ziyaretcilerin kendisiyle ticari bağlatı kurmasını (ürün-talep) kabul eder. Zaten firmalar SerbestBölge'e ziyaretçi ve kullanıcıların kendileriyle ticari bağlantı kurmaları için üye olur ve firma bilgilerini verirler.

- SerbestBölge sitesinin herhangi bir sayfasını ziyaret ettiginizde edindiğimiz ilk bilgi, sunucularımızın otomatik olarak aldığı, baglantınızın IP adresi ve alan adıdır. Bu, elbette ziyaretçinin kişisel bilgilerini ortaya koyan bir işlem değildir ve sadece her gün sitemize bağlanan tekil kullanıcı sayısı, kaç sayfanın ziyaret edildiği gibi istatistik bilgileri derlemeyi amaçlamaktadır.

- Ziyaretçilerimizin ve kayıtlı kullanıcılarımızın gizliliği uluslararası yasa ve kurallar çerçevesinde korunmaktadır.

- SerbestBölge'de başka web sitelerine verilen linklerde link verilen sitenin içeriğinden SerbestBölge sorumlu değildir.

- SerbestBölge üyelik formlarında ve site içerisinde sizlerden özel ve gizlilik arzeden ( Kredi kartı bilgisi vb.) bilgileriniz istenmemekte, alınmamakta ve saklanmamaktadır.

- SerbestBölge varlıklarının tümünün veya bir kısmının el değiştirmesi halinde elimizdeki bilgileri, yukarida belirttiğimiz kurallar çerçevesinde kullanilmak üzere transfer etme hakkımızı koruduğumuzu belirtiriz.

- Telmar, her zaman, üyelik koşullarını, ücretlerini ve kullanım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bu Web sitesini ziyaret ederek ve sitemizdeki çesitli hizmetlerden yararlanarak, bilgilerinizin yukarıda belirtildiği şekliyle toplanmasına ve kullanılmasına rıza gösterdiği kabul edilir.

Telmar A.Ş.
SerbestBölge